Praat met ons

Wanneer jy met iemand by Polsslag wil praat, is dit lastig as jy nie daardie persoon se kontakinligting het nie. Daarom publiseer ons hierdie twee lyste van ons kommandodagbestuur en ons spanoffisiere sodat jy direk, sonder enige onnodige oproepe of e-posse, met die regte persoon kan praat.

Kommandodagbestuur van Polsslag Voortrekkers

Portefeulje Naam en Van Kontaknommer E-posadres
Kommandoleier Walter Leibbrandt 082 465 4806 kommandoleier@polsslag.co.za
Administrasie Mariska Leibbrandt 082 527 0201 administrasie@polsslag.co.za
Finansies Joan Seyffert 084 581 8205 finansies@polsslag.co.za
Junior Penkoppe en Drawwertjies Joan Smith 082 469 7286 jnr.pds@polsslag.co.za
Senior Penkoppe en Drawwertjies Marli Weyer 078 971 2207 snr.pds@polsslag.co.za
Verkenners Pieter Jacobs 083 454 0546 verkenners@polsslag.co.za
Volwasse Sake Esther Louw 084 649 2782 volwasse.sake@polsslag.co.za

As jy Polsslag se terrein en saal wil verhuur, besoek gerus ons Terrein & Saal bladsy waarop jy al die nodige inligting sal kry.

Spanoffisiere van Polsslag Voortrekkers

Span Naam en Van Konatknommer E-posadres
Gr. R Margaret Donaldson 084 424 9207 ginniedon@gmail.com
Gr.1 Vlakvarke (gemengde span) Etienne Pienaar 082 788 9139 kinloch.pienaar@gmail.com
Gr. 2 Renosters (gemengde span) Annelien  Ackermann  076 992 9500 aackermann@ehl.co.za
Gr. 3 Hassies (gemengde span) Joan Smith 082 469 7286 smithjoan10@gmail.com
Gr. 4 Suikerbekkies (gemengde span) Marlize Perold 082 859 8053 peroldmarlize@gmail.com
Gr. 4 Uile (gemengde span) Mariska Leibbrandt 082 527 0201 leibbrandtm@gmail.com
Gr. 5 Dolfyne (dogterspan) Marli Weyer & Carina Kruger 078 971 2207 marliweyer@gmail.com
Gr. 5 Ratels (seunspan) Leonard Smit 076 731 9015 smithlw@telkomsa.net
Gr. 6 Swartwitpense (gemengde span) Joan Seyffert 084 581 8205 seyfferthome@gmail.com
Gr. 7 Leeus (gemengde span) Muranda Redelinghuys 076 596 7690 murandar@gmail.com
Gr. 8 Flaminke (dogterspan) Hannie Viljoen 079 524 4473 hannie@helpendehand.co.za
Gr. 8 Luiperds (seunspan) Hannie Viljoen 079 524 4473 hannie@helpendehand.co.za
Gr. 9 Meerkatte (gemengde span) Frieda Lingnau 083 276 0353 flingnau@gmail.com
Gr. 10 Miere(gemengde span) Chris Ackermann 079 542 0380 chris@kanda.co.za
Gr. 11 Visarende (gemengde span) Pieter Jacobs 083 454 0546 pieterjacobs.pj@gmail.com
Gr. 12 Berghane (gemengde span) Esther Louw 084 649 2782 estherlouw@live.co.za

 

%d bloggers like this: