Praat met ons

Wanneer jy met iemand by Polsslag wil praat, is dit lastig as jy nie daardie persoon se kontakinligting het nie. Daarom publiseer ons hierdie twee lyste van ons kommandodagbestuur en ons spanoffisiere sodat jy direk, sonder enige onnodige oproepe of e-posse, met die regte persoon kan praat.

Kommandodagbestuur van Polsslag Voortrekkers

Portefeulje Naam en Van Kontaknommer E-posadres
Kommandoleier Walter Leibbrandt 082 465 4806 kommandoleier@polsslag.co.za
Junior Penkoppe en Drawwertjies Joan Smith 082 469 7286 jnr.pds@polsslag.co.za
Senior Penkoppe en Drawwertjies Marli Weyer 078 971 2207 snr.pds@polsslag.co.za
Verkenners Pieter Jacobs 083 454 0546 verkenners@polsslag.co.za
Volwasse Sake Esther Louw 084 649 2782 volwasse.sake@polsslag.co.za
Administrasie Mariska Leibbrandt 082 527 0201 administrasie@polsslag.co.za
Finansies Joan Seyffert 084 581 8205 finansies@polsslag.co.za

As jy Polsslag se terrein en saal wil verhuur, besoek gerus ons Terrein & Saal bladsy waarop jy al die nodige inligting sal kry.

Spanoffisiere van Polsslag Voortrekkers

Span Naam en Van Konatknommer E-posadres
Gr. R Etienne Pienaar 082 788 9139 kinloch.pienaar@gmail.com
Gr. 1 Renosters (gemengde span) Annelien & Chris Ackermann  076 992 9500 aackermann@ehl.co.za
Gr. 2 Hassies (gemengde span) Joan Smith 082 469 7286 smithjoan10@gmail.com
Gr. 3 Suikerbekkies (gemengde span) Marlize Perold 082 859 8053 marlize.perold@icloud.com
Gr. 3 Uile (gemengde span) Mariska Leibbrandt 082 527 0201 mariska.leibbrandt@qlink.co.za
Gr. 4 Dolfyne (dogterspan) Marli Weyer & Carina Kruger 078 971 2207 marliweyer@gmail.com
Gr. 4 Ratels (seunspan) Leonard Smit 076 731 9015 smithlw@telkomsa.net
Gr. 5 Swartwitpense (gemende span) Joan Seyffert 084 581 8205 seyfferthome@gmail.com
Gr. 6 Leeus (dogterspan) Muranda Redelinghuys 076 596 7690 murandar@gmail.com
Gr. 6 Leeus (seunspan) Walter Leibbrandt 082 465 4806 walterl@praxis.co.za
Gr. 7 Flaminke (dogterspan) Hannie Viljoen 079 524 4473 hannie@helpendehand.co.za
Gr. 7 Luiperds (seunspan) Frik van der Merwe 082 859 2821 frikv@hotmail.com
Gr. 8 Meerkatte (gemengde span) Frieda Lingnau 083 276 0353 flingnau@gmail.com
Gr. 9 Miere (gemengde span) Chris Ackermann 079 542 0380 chris@kanda.co.za
Gr. 10 Visarende (gemengde span) Annetjie Booyens 083 969 4399 annetjie.booyens@gmail.com
Gr. 11 Berghane (gemengde span) Esther Louw 084 649 2782 estherlouw@live.co.za
Gr. 12 Springbokke (gemengde span) Willem Scholtz 082 823 9446 willemj.scholtz@gmail.com

 

%d bloggers like this: